X

Програма USAID «Трансформація комунікації» (ТСА)

Програма USAID «Трансформація комунікацій» (Transformation Communications Activity, TCA) спільно з урядом України, приватним сектором і громадянським суспільством через новаторські комунікаційні кампанії сприяє зміцненню стійкості української демократії та залученню громадян до обговорень щодо демократичних перетворень в країні та європейської інтеграції.

02 грудня 2024 року між Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та представниками Програми USAID «Трансформація комунікацій» підписано Протокол про наміри.

Міжнародна технічна допомога безпосередньо одержуватиметься згідно з Проєктом «Комунікаційна та антикризова підтримка судової реформи в Україні», який об’єднаний разом із іншими проєктами в Програму для досягнення спільної мети.

Строк реалізації Проєкту: 07  листопада 2023 року – 30 березня 2026 року.

Строк реалізації Програми: 01 липня 2020 року – 30 червня 2026 року.

Мета Проєкту: посилити прозорість та комунікацію в процесі здійснення судової реформи в Україні, активно розвивати довіру до реформ в Україні, сприяти єдності серед її громадян, протидіяти потенційній дезінформації та маніпуляціям.

Мета Програми: партнерство з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством  для  зміцнення  стійкості української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.

Цілі Проєкту: підтримка у розробленні та впровадженні стратегічних комунікаційних кампаній та стратегій з ключових питань діяльності органу.

Цілі Програми:

  • забезпечити USAID і його партнерів належними даними і інформацією для здійснення комунікацій на їх основі;
  • розширити обсяг і підвищити якість стратегічних комунікацій щодо позитивних результатів реформ;
  • розширити використання соціально значущого контенту лідерами громадського сектору України та креативною спільнотою.

Очікується, що комунікаційна підтримка підвищить довіру аудиторії до судової реформи, а потенційні кандидати, які мають юридичну освіту та досвід, матимуть  якісніший та відкритіший доступ до інформації про процес добору суддів та критерії відбору.